Hakkımızda

ÜNLÜ Portföy Yönetimi A.Ş.

ÜNLÜ Portföy Yönetimi, 1996 yılında bağımsız bir finansal danışmanlık firması olarak kurulan Türkiye'nin lider yatırım hizmetleri ve varlık yönetimi grubu ÜNLÜ & Co’nun bir iştirakidir. 2006 yılında faaliyete geçen ÜNLÜ Portföy, ağırlıklı Türkiye sermaye piyasalarında işlem gören menkul kıymetlere yatırım yoluyla nitelikli portföy yönetim hizmeti sunmaktadır. Hedefimiz; müşterilerimize sürdürülebilir yatırım stratejileri ile değer kazandırmaktır.

Her biri konusunda uzman deneyimli bir kadroya sahip olan ÜNLÜ Portföy’ün yatırım stratejisi; araştırma ve temel analize dayalı, düzenli komiteler yoluyla tespit edilen ve güncellenen, sürdürülebilir bir yapıya dayanmaktadır. Tüm fon ve portföylerimiz bu strateji doğrultusunda, risk-getiri dengeleri ve performans kriterleri gözetilerek yönetilmektedir.

Yatırımcılarımıza ait tüm varlıklar ise portföy saklama kuruluşu sıfatıyla faaliyet gösteren 'saklamacı kuruluş' nezdinde, yatırımcıya aidiyeti belirtilir şekilde ve ÜNLÜ Portföy ile ilişkilendirilmeden saklanmaktadır.

Portföy Uzmanımız

Size Özel Temsilcimiz tarafından aranmak için lütfen bilgilerinizi giriniz.